
De 4 Winden / Levensloop tussenwoning sit. 3
Omschrijving
Met de verschillende kleuren gevelsteen is echt iedere woning net even anders. Daarbij is er één woning uitgevoerd met een kopgevel, deze heeft dus nog meer een eigen identiteit.
Verder is de indeling van de woningen wel identiek. Achter de voordeur treft u de hal waarin zich het toilet en trapopgang met daaronder een berging voor de technische installaties bevinden. Vervolgens komt u in de woonkamer met open keuken. Vanuit de zithoek kijkt u zo de straat in naar molen "De 4 Winden", waar het plan zijn naam aan ontleent. Aan de achterzijde staat de keuken gepland en daarvoor worden alle aansluitingen aangebracht. Vanuit de woonkamer is de slaapkamer met aangrenzende badkamer te bereiken. In de badkamer vindt u een wastafel, douche en toilet. Ook is hier de aansluiting voor het witgoed te vinden.
De verdieping is nog een onbeschreven bladzijde en kan naar eigen inzicht ingedeeld worden. De verdieping is zo ruim dat er met gemak 2 slaapkamers en een badkamer te realiseren zijn.
Bij elke woning is er plaats voor het parkeren van 1 auto op eigen terrein. Allen hebben een fijne achtertuin van ca. 7 bij 12 meter. In iedere tuin wordt een berging geplaatst.
Kenmerken
Overdracht
- Koopsom
- € 252.500,- v.o.n.
- Status
- onder optie
- Aanvaarding
- in overleg
Bouw
- Type
- Woonhuis
- Soort
- eengezinswoning
- Type woonhuis
- tussenwoning
- Bouwjaar
- 2020
- Onderhoud binnen
- uitstekend
- Onderhoud buiten
- uitstekend
Tuin
- Type
- achtertuin, voortuin
- Hoofd tuin
- achtertuin
- Ligging
- noord, oost
- Oppervlakte
- 138 m²
Woonhuis
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
- Verdiepingen
- 2
- Woonopp.
- 107 m²
- Inhoud
- 372 m³
- Ligging
- aan rustige weg
Energie
- Isolatie
- volledig geïsoleerd
- Verwarming
- vloerverwarming gedeeltelijk, warmtepomp
Garage
- Type
- geen garage
Berging
- Type
- vrijstaand hout
Foto's
Over dit nieuwbouwproject

De 4 Winden
In Sint-Annaland , aan de Suzannaweg, is door Zeeland Wonen een kleinschalig nieuwbouwplan ontwikkeld. Het nieuwbouwplan behelst totaal 10 levensloopbestendige woningen, in 2 blokjes van 5 woningen. Deze woningen komen te liggen op een super plekje in Sint-Annaland! Je hoeft de straat maar uit te wandelen om bij de mooie jachthaven uit te komen en bij de supermarkt waar u uw dagelijkse boodschappen kunt halen. Ook is de stijl helemaal passend bij het karakter van het dorp. Doordat iedere gevel uitgevoerd wordt met een andere steenkleur, krijgt elke woning zijn eigen sfeer.